top of page
CAM10402.jpg
Program
Przemiany
Ciała


Płatny program treningowy stworzony  dla zmotywowanych osób, które chcą zmienić swoje ciało i samopoczucie, ale doszły do punktu w którym nie wiedzą co dalej robić...
Wypełnij formularz i umów się na niezobowiązującą rozmowę, aby sprawdzić czy nasz program pomoże Ci osiągnąć Twoje upragnione ciało.
Jaki jest Twój cel treningowy?

Dziękujemy za zgłoszenie! Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

KIM JESTEŚMY

Warsztat formy to kameralne studio treningowe mieszczące się w sercu warszawskiego Mokotowa. Stworzony przez ludzi z pasją, dla osób szukających swojej przestrzeni treningowej.

 

Do dyspozycji Trenerów i ich podopiecznych oddajemy 130m2 w pełni wyposażonej przestrzeni treningowej z wydzielonymi strefami do wolnych ciężarów, treningu siłowego, treningu fitness czy treningu medycznego.

Oferta, poza treningami personalnymi, nastawiona jest na zajęcia grupowe w formule cross-treningu, zajęcia z samoobrony z elementami streetboxingu,  cykliczne warsztaty skierowane dla kobiet w ciąży i dla kobiet wracających do zdrowia po ciąży, a także zajęcia dedykowane osobom po 50 roku życia.

About

Komfort i bezpieczeństwo

W Warsztacie Formy jesteśmy nastawieni na sesje indywidualne, oraz małe, kameralne grupy maksymalnie do 8 osób, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Klientom maksymalne bezpieczeństwo, z zachowaniem wszelkich standardów higieny pracy, zgodnymi z aktualnymi wytycznymi sanepidu.

INSTRUKTORZY

Weronika

TRENER PERSONALNY

 

Weronika – Trenerka personalna ze specjalizacją w treningu dla kobiet w ciąży i wracających do zdrowia po ciąży. Aktywna lekkoatletka, Mistrzyni Polski Masters na dystansach 100m, 200m i 400m. Z wykształcenia psycholog sportu.

Mariusz

TRENER PERSONALNY

 

Mariusz – Trener przygotowania motorycznego żeńskiej sekcji Legia Rugby, Trener CrossFit Level 1. Aktywny zawodnik warszawskiej sekcji Legia Rugby.

Szymon

TRENER PERSONALNY

Szymon – Trener przygotowania motorycznego EPI oraz ETA,

trener personalny AMS, skupiający się na poprawie głównych aspektów motorycznych u młodych sportowców, jak i doświadczonych zawodników. Piłkarz z wieloletnim doświadczeniem. Kierujący się mottem "Inspire someone", czego najlepszym dowodem są współpracujący z Nim podopieczni.

Mariusz

TRENER PERSONALNY

Mariusz - Trener personalny ze specjalizacją w treningu karate, ju jitsu, combat ju jitsu, street boxingu.

Instruktor kursów samoobrony dla kobiet. 

Instructors

KONTAKT

Telefon:

793 955 255

Dziękujemy!

Contact
bottom of page